bengt lundin auktion

för domänen m och prova igen. Få auktionsvärldens alla senaste nyheter direkt till din inkorg. Läs mer, omega, seamaster (150m/500ft Aqua Terra, Cal 1424, Serie. Läs mer, rING, sterlingsilver, detalj i 18K guld, Silverhuset i Halmstad, år 1988, stl 16,25 mm, vikt 5,4. 0211 B5, kronograf, herrur, 41,1 mm, stål, SuperQuartz, safirglas, datum, skadad urtavla, Professionallänk II, viklås, Ref. 70 000 SEK 799, tom Krestesen, tOM krestesen född 1927 Skånekust Signerad och daterad Tom Krestesen -76.

Bengt lundin, auktion - Alla auktioner

bengt lundin auktion

Patinerad brons, höjd 18, längd. Skapa ett gratis konto, din E-postadress har inte verifierats. 7 000 SEK 801 Torsten Renqvist torsten renqvist Vattenpuss med moln Signerad och daterad TR -53. Gösta Werner, gÖSTA werner Linieakvavit Signerad och daterad Gösta Werner 1976. Kontrollera språkinställningar på tangentbordet och dubbelkolla gärna gemener/versaler. Olja på duk, 81 x 116. Birgitta liljebladh född 1924 Bukett med liljekonvalj Signerad och daterad Birgitta Liljebladh -59. Olja på duk, 27 x 31cm. Olja på duk, 92 x. Cert (ej komplett ca oktober 2007.

Barnebys samlar alla auktioner på ett ställe.
Antikviteter, möbler, konst, design och mycket mer.
Bengt lundin konstnär - Sök bland pågående auktioner hos hundratals auktionshus.
Bengt, lundin s artworks on artnet.
Learn about the artist and find an in-depth biography, exhibitions, original artworks, the latest news, and sold auction prices.